Kaseva & Asumisyksikkö Pirta


Tietäjänkatu 2
20660 Littoinen

Pirtan vastaava hoitaja

Minna Hiltunen
puh. 040 556 9394
minna.hiltunen@kasevakaarina.fi

Kasevan toiminnanjohtaja


Anne Simola
puh. 040 068 0164
anne.simola@kasevakaarina.fi

Asuntoryhmä Sukkula


Hemmilänkatu 1
20780 Kaarina
puh. 044 777 0822

Vastaava ohjaaja

Tuija Soininen
puh. 044 726 2222
tuija.soininen@kasevakaarina.fi

Avoin kohtaamispaikka Kiesi


Kiesikatu 8,
20780 Kaarina
Puh. 02 243 4120
kohtaamispaikka@kasevakaarina.fi
Avoinna:
Ma-To 10.00 – 15.00
Pe 10.00 – 14.00

Ohjaajat:

Anne-Mari Näsilä
puh. 040 559 4420
anne-mari.nasila@kasevakaarina.fi

Maria Lehtonen
puh. 040 087 4202
maria.lehtonen@kasevakaarina.fi

Puntari


Pyhän Katariinan tie 7,
20780 Kaarina

Toiminnanohjaaja
Ritva Savolainen
puh. 040 577 8094
ritva.savolainen@kasevakaarina.fi

Kehittäjä
Tiina Valtanen
puh. 0400 371 088
tiina.valtanen@kasevakaarina.fi

Kasevan hallitus vuonna 2018

Paula Mäkinen, puheenjohtaja
Olkikaupungintie 73, 21620 Kuusisto
puh. 040 548 0473
paula.makinen@kasevakaarina.fi

Jukka Haroma, varapuheenjohtaja
Pintelikatu 9, 20660 Littoinen
puh. 040 771 3000
jukka.haroma@hotmail.com

Kunniapuheenjohtajamme
Anja Rinta-Jaskari

Hallituksen jäsenet
Terttu Eriksson
Päivi Laalo
Airi Koivumäki
Marjatta Nenonen
Pirkko Heino
Tiina Salo
Juha Ristimäki